Rekomendacje

 

 

 

Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak. Robert Misiołek to prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją ale przede wszystkim to naprawdę fajny „gość”. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani.Patrząc na zdjecia mozemy powiedziec tylko jedno „mistrzostwo!”.

Zdjęcia i sam album przeszły nasze oczekiwania bo są po prostu badzo profesjonalnie wykonane a co bardziej istotne dla nas, są niesamowicie piękne i naturalne. Polecamy przyszłym Parom Młodym."

                                                                                                                     ANIA & MARCIN 

 

 "Przepiękne, wzruszające momenty i ulotne ale bardzo ważne dla nas chwile – to wszystko udało Ci się Robercie uwiecznić dla nas na całe życie- za co jesteśmy Ci bardzo wdzięczni. Twoja osoba Robercie i podejście sprawiła, że czuliśmy się bardzo swobodnie zarówno poczas ślubu jak i w plenerze.

Współpraca z Robertem to sama przyjemność. Szybko nawiązuje kontakt i wprowadza bardzo fajną, luźną atmosferę,że po chwili przestajesz się stresować i zaczynasz się dobrze bawić!

Zamiłowanie Roberta do pracy, Jego kreatywność, pasja, profesjonalizm i dbanie o każdy szczegół dały cudowny efekt końcowy w postaci przepięknychzdjęć - każde ujęcie doskonale oddaje nastrój chwili.

Robert namówili nas na świetną i oryginalną formę podziękowania dla rodziców, jaką jest film niespodzianka puszczany w trakcie wesela- wspaniała pamiątka dla nas i rodziców.  Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!! Wszystkim zapadł on głęboko w pamięci i niejednemu z gości weselnych poleciała łezka podczas jego wyświetlania-chwile bezcenne!!

Nie mogliśmy trafić lepiej, ani też wymarzyć sobie lepszego fotografa.

Dzięki Robertowi nasz wyjątkowy dzień ślubu zostanie z nami w pamięci na zawsze.

Robercie byłeś naszym najtrafniejszym wyborem w organizacji ślubu!

Z całego serca polecamy Roberta, gdyż jest osobą bardzo pozytywną, pełną ciekawych i zabawnych pomysłów, potrafiący stworzyć niesamowitą atmosferę, jednocześnie zachowując pełen profesjonalizm. Polecamy Roberta szczególnie tym wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość i profesjonalizm!!!!! Dziękujemy!!! " 

                                                                                                                          KASIA & CHRISTIAN

 

 

"03.06.2017 - od teraz ta data zawsze będzie dla nas wyjątkowa. Te wspaniałe chwile jakie spędziliśmy otoczeni miłością rodziny i przyjaciół zostały uwiecznione w niezwykły sposób. Zdjęcia ze ślubu i wesela są pełne emocji i wzruszeń. Plener z Tobą był doskonałą zabawą- nigdy tego nie zapomnimy :) .Oprócz profesjonalizmu i zaangażowania cenimy Cię też za niecodziennie spotykane poczucie humoru. Zdjęcia są tak fantastyczne, że nie możemy się na nie napatrzeć. Nikt nie zrobiłby nam piękniejszych... Dziękujemy"
                                                                                                                      MONIKA & MICHAŁ
 
 
”Heej, zdjęcia są super, jesteśmy pod wrażeniem:) Dzięki wielkie jeszcze raz."
                                                                                                               JOANNA & AZA
 
 
 
" Profesjonalne podejście, przyjacielskie nastawienie i znakomity efekt - słowa, które odzwierciedlają jakim fotografem jest Robert. Wyjątkowo uwiecznił ten szczególny dla nas dzień, który pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Szczerze polecamy. Zdjęcia mówią same za siebie. ;) "
                                                                                                                           MAŁGOSIA & SZYMON
 
 

"Wszystkim planującym ślub i szukającym fotografa możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Roberta. Jest osobą rzetelną, uczciwą, zaangażowaną we współpracę i przede wszystkim jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Dzięki Jego zdjęciom co dzień możemy wracać pamięciom do tych cudownych chwil. Raz jeszcze dziękujemy za świetną współpracę i piękną pamiątkę."

                                                                                                                WIOLA & KONRAD
 

"Chcielibyśmy Tobie serdecznie podziękować za tak wspaniałe zdjęcia.

Każdy gość weselny jest uwzględniony, jakość zdjęć genialna. Serdecznie dziękujemy za kalendarz, co roku taki zamawiam, oczywiście z innymi zdjęciami. prezentacja super, świetnie dobrałeś muzykę wszystko współgra rewelacja! No i oczywiście album również pięknie skomponowany. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z Twojej pracy, warto czekać na tak wspaniałe zdjęcia.

Robert jesteś najlepszy"                                                                               PATRYCJA & BARTEK

 

"Bardzo dziękuję za przepiękne zdjęcia. Nie możemy sie napatrzeć, a prezentacja po prostu rewelacyjna. Będę Pana polecać wszystkim znajomym, jeszcze raz bardzo dziękuję! !!!"

                                                                                                                   WIOLETTA & AREK
 
 

"Hej, my już po oglądaniu naszych zdjęć, super, baardzo nam się podobają i prezentacja też. Jeszcze raz dziękujemy pozdrawiamy"

                                                                                                                      MAGDALENA & DAWID

 

 

"Byliśmy szczęśliwymi ,,posiadaczami " Pana Roberta na naszym weselu w 2014 roku. Jesteśmy w każdym calu zadowoleni. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Zdjęcia w trakcie wesela wyszły idealne, a sceny tak ujęte, że wierzyć się nie chce ze ktoś może tak wspaniale ująć detale. Sesja ślubna pomimo że była w dość standardowych miejscach, dzięki kreatywności fotografa wyszła tak jakbyśmy jeździli po całej Polsce. Fotografia na najwyższym poziomie a przy tym ubawu co nie miara. Z czystym serem polecamy i dziękujemy"                                                                                                                                                                                                                           JOANNA & RAFAŁ

 

 

" Uważam, że kolega Robert Misiołek dał z siebie wszystko, jeśli chodzi o swoją pracę. Na pewno polecę znajomym, po prostu rzetelna firma! :) "

                                                                                                                                MAGDA & ŁUKASZ